O nas

Firma SATIVA jest młodą aczkolwiek prężnie rozwijającą się jednostką, na rynku istniejemy od kwietnia 2011 rok. Udoskonalamy naszą wiedzę ogrodniczą uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach oraz na bieżąco śledząc wydarzenia w świecie ogrodniczym. Tworzymy dobrze zgrany zespół, który kreuje nowe standardy w ogrodnictwie. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów spełniając ich wszystkie marzenia o przepięknych ogrodach. Oferujemy profesjonalną obsługę podczas tworzenia projektu oraz wykonania ogrodu. Atrakcyjną i bogatą ofertę usług ogrodniczych. Gwarantujemy zadowolenie z wykonanej pracy oraz zazdrosne spojrzenia sąsiadów.

 

Nasz architekt krajobrazu

mgr inż. architektury krajobrazu Agnieszka Biernat

Agnieszka BiernatAgnieszka jest absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie kierunek Architektura Krajobrazu. Jest projektantka, która z pasją tworzy swoje dzieła gdyż od najmłodszych lat zafascynowana jest sztuką ogrodniczą. Do każdego nowego projektu podchodzi indywidualnie i wkłada w niego całą swoja pasję. Z odrobina artystycznego szaleństwa tworzy projekty ogrodów w których ludzie czują się doskonale i oddają się relaksowi w otoczeniu pięknej przyrody.

Tworząc swoje projekty uwzględnia nie tylko kierunek zagospodarowania i artystyczną wizję, ale również wymagania siedliskowe roślin oraz warunki glebowe i przyrodnicze dzięki temu zaprojektowana przez nią zieleń zawsze jest na właściwym miejscu.

Swoje doświadczenie zaczęła zdobywać już w czasie studiów, tworząc projekty ogrodów przydomowych.

Agnieszka Biernat jest nowoczesnym architektem krajobrazu łączącym w swoich projektach zdobytą podczas studiów wiedzę oraz pasję i chęć do tworzenia pięknych dzieł sztuki, jakimi są ogrody. W wolnym czasie oddaje się lekturze ogrodniczej oraz pracom w swoim rodzinnym ogrodzie. Wciąż poszukując składników, które tworzą ogród idealny.

Kontakt

ul. Somosierry 48/2
      71-179 Szczecin

501-785-601

kontakt@sativa-ogrody.pl